fbpx
HockiKlocki-logo-kolorowe

gry dla całej rodziny

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informuję, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ewa Góra-Zastawny prowadząca działalność gospodarczą pod firmą EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEiDG), NIP: 8722082520, REGON: 122938766; Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wykonania przez firmę EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI  usług na Pani/Pana rzecz; Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty świadczące usługę obsługi systemów i oprogramowania informatycznego Administratora, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa (w tym organy administracji publicznej), a także upoważnieni współpracownicy firmy EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI, jeżeli ich usługi będą niezbędne do wykonania na Pani/Pana rzecz usługi; Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wygaśnięcia roszczeń o charakterze podatkowym lub cywilnoprawnym, a w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie materiałów marketingowych i promocyjnych – przez okres 10 lat; Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych – przy uwzględnieniu ograniczeń wynikających z RODO, w szczególności z art. 17 ust. 3 RODO, Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy.

Follow Us
  /  Urodziny / Imprezy
hocki klocki

Urodziny i Imprezy

Hockiklocki rozkręcą każdą imprezę. Wyjątkowe urodziny dla dzieci w formie turnieju lub swobodnej zabawy. Od małego przyjęcia w domu po olbrzymią imprezę na hali sportowej. Wolisz bawić się w plenerze? Nie ma sprawy, gry możemy zabrać do parku lub pograć w ogrodzie. Dla dzieci od 4 roku życia aż do pełnoletności.
Masz inną okazję do świętowania? Imieniny, jubileusz, grill ze znajomymi, dzień dziecka, długi weekend, ślub … zaproś gry drewniane z całego świata i zgraj się z gośćmi.

W ofercie mamy też stoliki z planszami do gry:
Surakarta z Indonezji x2
Malefiz z Niemiec
Warcaby z Hiszpanii
Scrabble z USA x3
Yut z Korei
Ludo z Niemiec
Shuffleboard z Anglii
Stolików jest 10 dzięki czemu można stworzyć strefę spokojnej zabawy dla nawet 32 osób. Gdy mamy gości o różnych temperamentach można zamówić i gry stolikowe i ruchowe. Stoliki sprawdzą sie i w pomieszczeniu i w ogrodzie. Sprawdź jakie gry Cię interesują.

Możesz tez zerknąć na Nasze rokomendacje Domowe Urodziny i Urodziny w plenerze.

Nowość 2024.
To będzie pierwszy sezon w którym wysyłamy gry!
Teraz wszystkie pary  mogą wynająć gry na wesele!