fbpx
HockiKlocki-logo-kolorowe

gry dla całej rodziny

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informuję, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ewa Góra-Zastawny prowadząca działalność gospodarczą pod firmą EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEiDG), NIP: 8722082520, REGON: 122938766; Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wykonania przez firmę EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI  usług na Pani/Pana rzecz; Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty świadczące usługę obsługi systemów i oprogramowania informatycznego Administratora, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa (w tym organy administracji publicznej), a także upoważnieni współpracownicy firmy EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI, jeżeli ich usługi będą niezbędne do wykonania na Pani/Pana rzecz usługi; Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wygaśnięcia roszczeń o charakterze podatkowym lub cywilnoprawnym, a w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie materiałów marketingowych i promocyjnych – przez okres 10 lat; Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych – przy uwzględnieniu ograniczeń wynikających z RODO, w szczególności z art. 17 ust. 3 RODO, Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy.

Follow Us
  /  Kontakt
hockiklocki numer telefonu

Jak zamawiać:

1. Wybierz gry które ci się podobają. (Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze napisz wiadomość lub zadzwoń)
2. Napisz od kiedy do kiedy chcesz wypożyczyć gry. Wyślę ci umowę do podpisania i umówimy godzinę odbioru.
3. Gry odbiera się w punkcie odbioru, nie mam stacjonarnego sklepu. Z umową przyjedź po odbiór na ul. Markowskiego 15. Płatność gotówką.
4. Po określonym terminie wypożyczenia zwracasz gry również na Markowskiego 15. Jeśli chcesz przedłużyć wypożyczenie napisz lub zadzwoń do mnie.

Jeśli masz jakieś pytania chętnie pomogę.

 

Pamiętaj:

Jeśli zamawiasz gry pamiętaj, że na Markowskiego 15 jest tylko punkt odbioru po wcześniejszym umówieniu się.

Twoje zamówienie

# Nazwa gry Akcja

    Nowość 2024.
    To będzie pierwszy sezon w którym wysyłamy gry!
    Teraz wszystkie pary  mogą wynająć gry na wesele!