fbpx
HockiKlocki-logo-kolorowe

gry dla całej rodziny

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informuję, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ewa Góra-Zastawny prowadząca działalność gospodarczą pod firmą EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEiDG), NIP: 8722082520, REGON: 122938766; Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wykonania przez firmę EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI  usług na Pani/Pana rzecz; Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty świadczące usługę obsługi systemów i oprogramowania informatycznego Administratora, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa (w tym organy administracji publicznej), a także upoważnieni współpracownicy firmy EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI, jeżeli ich usługi będą niezbędne do wykonania na Pani/Pana rzecz usługi; Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wygaśnięcia roszczeń o charakterze podatkowym lub cywilnoprawnym, a w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie materiałów marketingowych i promocyjnych – przez okres 10 lat; Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych – przy uwzględnieniu ograniczeń wynikających z RODO, w szczególności z art. 17 ust. 3 RODO, Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy.

Follow Us
  /  Education   /  Nauka przez zabawę.
kwiat paproci

Nauka przez zabawę.

Moim gościem dziś jest Adrianna Gajdziszewska, wspóltwórczyni polskiej maufaktury designu Kwiaty Paproci. Znajdziecie u niej rewelacyjne meble i dodatki. Będziemy mówić o nauce przez zabawę. Dlaczego to właśnie z Adrianną rozmawiam? Bo nie tylko tworzy piękne rzeczy ale także uczy młodych ludzi jak rozwijać swoją kreatywność.

Czy zabawa może uczyć?

Jestem zwolenniczką nauki przez zabawę, przez doświadczenie. Czy wykorzystujesz elementy zabawy w swoich lekcjach?
Tak. Zauważam, że dzieci chętniej i naturalniej przyswajają treści kiedy ich doświadczają, kiedy mogą coś zobaczyć z bliska, dotknąć, zbadać, sprawdzić… Zdecydowanie więcej entuzjazmu i zaangażowania jest na lekcji kiedy powtórzenie wiadomości przeprowadzę w formie znanego teleturnieju, a np. kierunki w sztuce będą poznawane nie przez suche opisy, a przez praktykę – malowanie.

Gry w szkole?

Czy w ramach zajęć twoi uczniowie mają lekcje szachów? Czy w waszej szkole jest kółko gier planszowych?
Nie, ale zauważam, że w szkołach coraz częściej organizowane są „wieczorki gier planszowych”.

Nowe kultury.

Czy dzieci są chętne aby poznawać nowe kultury, czy macie takie tematy w programie zajęć?
Tak, najwięcej takich treści mamy w liceum na przedmiocie wiedza o kulturze. Rozmawiamy o zwyczajach, zjawiskach kulturowych, typach, rodzajach kultur. Często żywo dyskutujemy o znakowaniu ciała w różnych kulturach, modzie etc., a także o tworzeniu kultury.

Internet.

Dużo jest teraz gier komputerowych, aplikacji, gier na konsole czy nie uważasz że dzieci spędzają zbyt wiele czasu przed ekranem? Myślę, że spędzają dużo czasu przed ekranem, ale czasy przecież się zmieniają… Najrozsądniej myślę, że warto nakierowywać młodych gdzie szukać wartościowych treści w internecie i pokazywać jakie są formy spędzania czasu poza nim i jakie wartości to niesie.

Wypożyczalnia gier.

Czy podoba Ci się idea wypożyczalni gier? Dzieci mają obecnie bardzo dużo zabawek a szybko się nudzą. Dzięki wypożyczalni rodzice mogą im i sobie sprawić frajdę za ułamek ceny.

Tak jak najbardziej! To bardzo dobra opcja dla właściwie wszystkich grup wiekowych! Oprócz korzyści finansowych widzę dużo innych plusów – m.in. urozmaicanie rozrywki, rozwijanie różnych kompetencji, zacieśnianie więzów.


Dziękuję za romowę a wszystkich zapraszam na FB Kwiaty Paproci

Post a Comment

Nowość 2024.
To będzie pierwszy sezon w którym wysyłamy gry!
Teraz wszystkie pary  mogą wynająć gry na wesele!