fbpx
HockiKlocki-logo-kolorowe

gry dla całej rodziny

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informuję, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ewa Góra-Zastawny prowadząca działalność gospodarczą pod firmą EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEiDG), NIP: 8722082520, REGON: 122938766; Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wykonania przez firmę EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI  usług na Pani/Pana rzecz; Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty świadczące usługę obsługi systemów i oprogramowania informatycznego Administratora, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa (w tym organy administracji publicznej), a także upoważnieni współpracownicy firmy EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI, jeżeli ich usługi będą niezbędne do wykonania na Pani/Pana rzecz usługi; Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wygaśnięcia roszczeń o charakterze podatkowym lub cywilnoprawnym, a w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie materiałów marketingowych i promocyjnych – przez okres 10 lat; Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych – przy uwzględnieniu ograniczeń wynikających z RODO, w szczególności z art. 17 ust. 3 RODO, Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy.

Follow Us
  /  Szkoły / Przedszkola/ Dzień offline

hockiklocki warsztaty

Szkoły i przedszkola – zajęcia.

Hockiklocki prowadzą cykl cotygodniowych lub comiesięcznych zajęć z dziećmi z przedszkoli i szkół w Małopolsce.
Na zajęciach poznajemy grę, wraz z jej historią i państwem pochodzenia. Oglądamy mapy i flagi. Gdy bawimy się raz w tygodniu, co 4 zajęcia przypominamy sobie poznane ciekawostki i gry. Uczymy ciekawych rzeczy w przyjemny sposób. Grając ćwiczymy motorykę małą i dużą, koordynację ruchową i logiczne myślenie. Pobudzamy kreatywność, wymyślając własne zasady. Sprawdzamy w co bawią się dzieci na całym świecie i rozszerzamy horyzonty.
Gry z których korzystamy na zajęciach możecie zobaczyć w zakładce wypożyczalnia

Jeśli nie jesteście z Małopolski nie martwcie się do innych województw też dojedziemy tylko musi się zebrać kilka klas. 

DZIEŃ OFFLINE:
Jeśli tak jak my uważacie, że dzieci spędzają zbyt wiele czasu przed ekranami możecie zafundować im dzień offlne. 
Oferta dla szkół, przedszkoli czy grupy przyjaciół. (Minimalna grupa to 12 osób)
Czym jest dzień offline?
To 6h zajęć oapartych na naturze, zajęciach manulanych i intelektualych bez użycia ekranów. 
Dzieci mogą przez dwie godziny grać w drewniane gry z różnych stron świata, przez kolejne dwie lepić w glinie a zakończyć czerpaniem papieru. Możecie też wybrać się z nami na leśne zajęcia, zrobić własna książkę i wyszyć swoje imię lub hasło na tamborku. Możemy zagrać w gry plenerowe, zapalić ognisko i utoczyć własny kubek.
Cena w zależności od skomponowanych zajęć od 150-200zł/osoba. 
Napisz do Nas żeby ustalić szegóły.

Jeśli jesteś rodzicem i podoba Ci się idea naszych zajęć to poleć nas w przedszkolu lub szkole swojego dziecka.

Jak zdobyć nawet rok zajęć za 0zł?
Nic prostszego.
Pierwszy krok już wykonałeś wchodzą na tą stronę.
Kolejny to pobranie i przedstawienie naszej oferty w placówce do której uczęszcza twoje dziecko. (szkoła, przedszkole). Ofertę możesz przedstawić nauczycielowi, dyrekcji lub radzie rodziców.
Następnie poinformuj mnie o tym pisząc maila na ewa@hockiklocki.com
Jeśli dzięki twojemu poleceniu uda nam sie nawiązać jednorazową współpracę ze szkołą/przedszkolem, twoje dziecko zyska jedne bezpłatne zajęcia, jeśli uda nam się nawiązać roczną współpracę z placówką to twoje dziecko zyska cały rok zajęć za darmo!
Ja na bieżąco będę Cię informować o postępach w ustaleniach z placówką.

Jeśli chcesz o coś zapytać zadzwoń do mnie 503133421. (Ewa)

 

Nowość 2024.
To będzie pierwszy sezon w którym wysyłamy gry!
Teraz wszystkie pary  mogą wynająć gry na wesele!