fbpx
HockiKlocki-logo-kolorowe

gry dla całej rodziny

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informuję, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ewa Góra-Zastawny prowadząca działalność gospodarczą pod firmą EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEiDG), NIP: 8722082520, REGON: 122938766; Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wykonania przez firmę EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI  usług na Pani/Pana rzecz; Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty świadczące usługę obsługi systemów i oprogramowania informatycznego Administratora, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa (w tym organy administracji publicznej), a także upoważnieni współpracownicy firmy EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI, jeżeli ich usługi będą niezbędne do wykonania na Pani/Pana rzecz usługi; Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wygaśnięcia roszczeń o charakterze podatkowym lub cywilnoprawnym, a w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie materiałów marketingowych i promocyjnych – przez okres 10 lat; Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych – przy uwzględnieniu ograniczeń wynikających z RODO, w szczególności z art. 17 ust. 3 RODO, Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy.

Follow Us
  /  Gry   /  Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.
Mistrzostwa Świata

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.

Liga Mistrzów odwołana.

Jest 20 marca 2020r. Wygląda na to, że jeszcze posiedzimy trochę w domach. Oprócz wszystkich istotnych wydarzeń odwołano też Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Dwie imprezy piłki nożnej, które ustawiają harmonogramy zagorzałych kibiców. Wiedząc jak bardzo zawiedziony jest mój mały fan postanowiliśmy zrobić własne wydarzenie. Wygrały Mistrzostwa Świata.

Jeśli Wy macie w domu zagorzałych kibiców to przedstawiamy Wam przepis jak zorganizować Mistrzostwa Świata. Może być też Liga Mistrzów lub Liga Europy. Obecnie u nas trwają Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Mecze rozgrywamy na Weykicku, Kolejne będą rozgrywane na Footbolino (Piłkarzyki) a finały w formie tradycyjnej, czyli piłką na przedpokoju.
Jeśli masz dwójkę lub więcej dzieci to jest dobry pomysł, żeby fajnie spożytkowali swój czas.

Jak zorganizować mistrzostwa:


1. Dziecko wypisuje na kartce 64 kraje, może posiłkować się atlasem, może się czegoś nauczy przez przypadek.

2. Potem musi wyciąć karteczki, więc mamy ćwiczenie małej motoryki.

3. Kolejny etap to rozegranie 32 meczy, aby wiedzieć jakie zespoły przechodzą do rozgrywek.

4. Każdy wybrany zespół trafia do plastikowego jajka po Kinder niespodziance lub jeśli nie macie takich zapasów to po prostu zginacie karteczkę i wrzucacie do miski.

5. Kolejny etap to losowanie kto trafi do jakiej grupy A-H.

6. Teraz dziecko robi tablice, może namalować flagi państw (powrót do atlasu) albo jakieś piłkarskie wzory.

7. Teraz sukcesywnie trzeba odbyć po 6 meczy w każdej grupie i liczyć że Polska wyjdzie z grupy.

8. Potem 1/8 finału czyli 16 meczy ( mecz i rewanż).

9. ¼ finału czyli 8 meczy (mecz i rewanż).

10. Półfinał to dwa mecze.

11. I w końcu finał. Jeden najważniejszy mecz.

12. Potem trochę rozpaczy, że Polakom znowu się nie udało.

13. W międzyczasie młodsze dzieci mogą zrobić sobie stroje kibiców, pompony z gazety czy puchar z modeliny dla zwycięzców itd., uważajcie tylko bo co bystrzejsze mogą zrobić bilety na mecze a wiecie, że za mecze na mistrzostwach słono się płaci.

14. Wszystko rozłożone na kilka dni zajmuje sporo czasu, co w obecnej chwili jest nie do przecenienia.


Bawcie się dobrze i dajcie znać kto został zwycięzcą.

Post a Comment