fbpx
HockiKlocki-logo-kolorowe

gry dla całej rodziny

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informuję, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ewa Góra-Zastawny prowadząca działalność gospodarczą pod firmą EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEiDG), NIP: 8722082520, REGON: 122938766; Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wykonania przez firmę EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI  usług na Pani/Pana rzecz; Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty świadczące usługę obsługi systemów i oprogramowania informatycznego Administratora, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa (w tym organy administracji publicznej), a także upoważnieni współpracownicy firmy EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI, jeżeli ich usługi będą niezbędne do wykonania na Pani/Pana rzecz usługi; Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wygaśnięcia roszczeń o charakterze podatkowym lub cywilnoprawnym, a w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie materiałów marketingowych i promocyjnych – przez okres 10 lat; Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych – przy uwzględnieniu ograniczeń wynikających z RODO, w szczególności z art. 17 ust. 3 RODO, Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy.

Follow Us
  /  Bez kategorii   /  Slow wedding
slow wedding

Slow wedding

Wesele w stylu slow.

Wesele w stylu slow czyli slow wedding, czemu nie. Niespieszne wesela zyskują coraz więcej zwolenników. Wesele w stodole, wesele w starym młynie, wesele na plaży czy w parku. W takich okolicznościach przyrody można skupić się na przeżywaniu tego dnia wraz z bliskimi.
Muzyka na żywo, tańce na trawie i oczywiście gry weselne. Ale nie te upokażające balonowe akrobacje tylko turniej dla drużyny Pana Młodego i drużyny Pani Młodej. Giga Jenga, Bilard holenderski, Cornhole czy Lader golf.

W plenerze łatwo można zorganizować strefę rozrywki, do samodzielnego grania lub jako atrakcję dla młodszych i starszych dzieci. Blisko piwnego lub winnego vana które są częstym elementem na takich imprezach umieszczamy leżaczki i zaraz mamy zgraną grupę nawet jeśli nasi goście wcześniej się nie znali.
Zdejmujemy krawaty, czasem buty i ruszamy na rozgrywkę.

Skąd takie zainteresowanie “wolnymi weselami” (slow wedding) ? Średnia wieku Państwa młodych jest wyższa niż jeszcze kilkanaście lat temu a co za tym idzie często to oni są sponsorami swojej imprezy. Dzięki temu wesela i rozrywki z nimi związane dostały popwiew młodości.

Jeśli chcecie zorganizowac takie wesele dla siebie to koniecznie zajrzyjcie pod te adresy. Znajdziecie tam najlepsza ekipę z możliwych.
A jeśli zastanawiacie się jakie gry wybrać to sprawdźcie tu.

Firmy warte Waszej uwagi

Gry: FB @Hockiklockikrakow INSTA @hockiklocki_krakow
Miejsce: FB @brzoskwinia ogród INSTA @brzoskwinia.ogrod
Fotografia: FB @Na zdjęciach w objęciach – Vira Kosina-Polańska INSTA @virakosinafoto
II fotograf: FB @Sylwia Starzec Photography INSTA @see_see_studio
Video: FB @mecyje studio INSTA @mecyje_studio
Florysta: FB @A&A Decor Design INSTA @aadecordesign
Poligrafia:FB @Wypisz Wymaluj INSTA @nowypiszwymaluj
Dekoracja balonami: FB @siodmeniebodekoracjeiprzyjecia INSTA @siodme_niebo_
Słodki stół: FB @Blueberry Cakery – Pracownia Słodkiej Kreacji 
INSTA @blueberrycakery_pracownia
Bar: FB @krakoski hultaj INSTA @krakoski_hultaj
Fotobudka Ogórek: FB @OneVan INSTA @theonevan
Napis Miłość, Heksagon: FB @Lampioniarnia INSTA brak
Suknie ślubne: FB @meLove INSTA @melove_dress
Garnitur: FB @New Men INSTA @new_men_style
Biżuteria: FB @BIZOE INSTA @bizoe_jewellery
Make up: FB @Magdalena Pakiet MakeUp INSTA @magdalena_pakiet_makeup
Fryzura: FB @Kateryna Pasko Hair Styling INSTA @katerynapasko
Obrusy – FB @Color Event INSTA @colorevent.pl
zastawa – FB @Ogród Łobzów INSTA @ogrod.lobzow
złote sztućće FB @Złote sztućce do wypożyczenia INSTA @zlote_sztucce

Post a Comment