fbpx
HockiKlocki-logo-kolorowe

gry dla całej rodziny

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informuję, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ewa Góra-Zastawny prowadząca działalność gospodarczą pod firmą EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEiDG), NIP: 8722082520, REGON: 122938766; Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wykonania przez firmę EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI  usług na Pani/Pana rzecz; Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty świadczące usługę obsługi systemów i oprogramowania informatycznego Administratora, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa (w tym organy administracji publicznej), a także upoważnieni współpracownicy firmy EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI, jeżeli ich usługi będą niezbędne do wykonania na Pani/Pana rzecz usługi; Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wygaśnięcia roszczeń o charakterze podatkowym lub cywilnoprawnym, a w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie materiałów marketingowych i promocyjnych – przez okres 10 lat; Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych – przy uwzględnieniu ograniczeń wynikających z RODO, w szczególności z art. 17 ust. 3 RODO, Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy.

Follow Us
  /  Bez kategorii   /  Slow wedding
slow wedding

Slow wedding

Wesele w stylu slow.

Wesela to wydarzenia, które często są synonimem rozrzutności, szybkiego tempa i intensywnego tańca do białego rana. Jednakże, coraz częściej młode pary decydują się na zupełnie odmienne podejście, wybierając powolne wesela, znane również jako „Slow Wedding”. To koncepcja, która opiera się na spowolnieniu tempa, skupieniu się na szczegółach oraz na jakościowych przeżyciach

Wesele w stylu slow czyli slow wedding, czemu nie. Niespieszne wesela zyskują coraz więcej zwolenników. Wesele w stodole, wesele w starym młynie, wesele na plaży czy w parku. W takich okolicznościach przyrody można skupić się na przeżywaniu tego dnia wraz z bliskimi.
Muzyka na żywo, tańce na trawie i oczywiście gry weselne. Ale nie te upokażające balonowe akrobacje tylko turniej dla drużyny Pana Młodego i drużyny Pani Młodej. Giga Jenga, Bilard holenderski, Cornhole czy Lader golf.

W plenerze łatwo można zorganizować strefę rozrywki, do samodzielnego grania lub jako atrakcję dla młodszych i starszych dzieci. Blisko piwnego lub winnego vana, czy prosseco baru które są częstym elementem na takich imprezach umieszczamy leżaczki i zaraz mamy zgraną grupę nawet jeśli nasi goście wcześniej się nie znali.
Zdejmujemy krawaty, czasem buty i ruszamy na rozgrywkę.

Skąd takie zainteresowanie „wolnymi weselami” (slow wedding) ? Średnia wieku Państwa młodych jest wyższa niż jeszcze kilkanaście lat temu a co za tym idzie często to oni są sponsorami swojej imprezy. Dzięki temu wesela i rozrywki z nimi związane dostały powiew młodości.

Jeśli chcecie zorganizowac takie wesele dla siebie to koniecznie zajrzyjcie pod te adresy. Znajdziecie tam najlepsza ekipę z możliwych.
A jeśli zastanawiacie się jakie gry wybrać to sprawdźcie tu.

Firmy warte Waszej uwagi

Gry: FB @Hockiklockikrakow INSTA @hockiklocki_krakow
Miejsce: FB @brzoskwinia ogród INSTA @brzoskwinia.ogrod
Fotografia: FB @Na zdjęciach w objęciach – Vira Kosina-Polańska INSTA @virakosinafoto
II fotograf: FB @Sylwia Starzec Photography INSTA @see_see_studio
Video: FB @mecyje studio INSTA @mecyje_studio
Florysta: FB @A&A Decor Design INSTA @aadecordesign
Poligrafia:FB @Wypisz Wymaluj INSTA @nowypiszwymaluj
Dekoracja balonami: FB @siodmeniebodekoracjeiprzyjecia INSTA @siodme_niebo_
Słodki stół: FB @Blueberry Cakery – Pracownia Słodkiej Kreacji 
INSTA @blueberrycakery_pracownia
Bar: FB @krakoski hultaj INSTA @krakoski_hultaj
Fotobudka Ogórek: FB @OneVan INSTA @theonevan
Napis Miłość, Heksagon: FB @Lampioniarnia INSTA brak
Suknie ślubne: FB @meLove INSTA @melove_dress
Garnitur: FB @New Men INSTA @new_men_style
Biżuteria: FB @BIZOE INSTA @bizoe_jewellery
Make up: FB @Magdalena Pakiet MakeUp INSTA @magdalena_pakiet_makeup
Fryzura: FB @Kateryna Pasko Hair Styling INSTA @katerynapasko
Obrusy – FB @Color Event INSTA @colorevent.pl
zastawa – FB @Ogród Łobzów INSTA @ogrod.lobzow
złote sztućće FB @Złote sztućce do wypożyczenia INSTA @zlote_sztucce

Post a Comment

Nowość 2024.
To będzie pierwszy sezon w którym wysyłamy gry!
Teraz wszystkie pary  mogą wynająć gry na wesele!