fbpx
HockiKlocki-logo-kolorowe

gry dla całej rodziny

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informuję, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ewa Góra-Zastawny prowadząca działalność gospodarczą pod firmą EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEiDG), NIP: 8722082520, REGON: 122938766; Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wykonania przez firmę EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI  usług na Pani/Pana rzecz; Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty świadczące usługę obsługi systemów i oprogramowania informatycznego Administratora, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa (w tym organy administracji publicznej), a także upoważnieni współpracownicy firmy EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI, jeżeli ich usługi będą niezbędne do wykonania na Pani/Pana rzecz usługi; Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wygaśnięcia roszczeń o charakterze podatkowym lub cywilnoprawnym, a w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie materiałów marketingowych i promocyjnych – przez okres 10 lat; Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych – przy uwzględnieniu ograniczeń wynikających z RODO, w szczególności z art. 17 ust. 3 RODO, Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy.

Follow Us
  /  Gry   /  Domowe urodziny

Domowe urodziny

Urodziny w starym stylu – czyli jak to się robiło kiedyś, domowe urodziny.

Wszystko co domowe dobrze się kojarzy. Domowy chleb z pachnącą skórką, domowe konfitury, domowe ciasto… więc czemu nie domowe urodziny.
Dawniej wszystkie urodziny robiło się w domu czy mieszkaniu. Teraz mamy cały wysyp bawialni, kulkolandów, escape roomów i parków trampolin. Super! Jest w czym wybierać. Jeśli spróbowałeś już powyższych opcji i szukasz czegoś nowego to sprawdź dla kogo sprawdzą się urodziny z Hockiklocki.

Pamiętacie jeszcze swoje urodziny, gdy mieliście kilka czy kilkanaście lat? Ja doskonale pamiętam.. Babcia piekła dla mnie kruche babeczki lub rurki, rodzice pomagali wymyślić zabawy, kolega sąsiad zawsze przynosił mi frezje. Raz nawet tato skonstruował mi prawdziwe drewniane koło fortuny! Było piękne, szkoda że gdzieś zaginęło. Pamiętam jak u mojej przyjaciółki Ali robiłyśmy „wino” z buraków z przepisu zaczerpniętego z jakiegoś magazynu dla dzieci. Było ohydne ale sam fakt przygotowań pamiętam do dziś. Dzięki tym przygotowaniom żyliśmy urodzinami przez cały tydzień lub dłużej, i mieliśmy czynny udział w ich organizacji. Teraz bywa inaczej, ale jeśli tęsknisz za wspólną organizacją i zaangażowaniem jubilata, który zapamięta swoje urodziny na długo, to pomyśl o urodzinach z drewnianymi grami z całego świata.

Dla kogo sprawdzą się urodziny z drewnianymi grami:

Dla maluchów.
Malowanie buziek, chusta Klanza, zabawy krzesełkowe to standardowe zestawy na urodzinach w przedszkolu. Jeśli nie chcesz powtarzać tego w domu to Hockiklocki są dla Ciebie.
Zbudujemy wielką budowlę z Patyków Leonarda i kulodrom. Zagramy w Bean bag lub Dingo disc. Zrobimy sztuczki z Mokuru i całą paczką postaramy się trafić kulkami do otworów w labiryncie.

Dla wielbicieli futbolu.
Masz w domu małego lub dużego fana futbolu. Syn lub córka kochają grać. A może ty chciałeś/chciałaś zostać gwiazdą futbolu. Zorganizujmy turniej. Od eliminacji po grę o puchar. Puk luk czyli Le passe trappe oraz Weykick sprawdzą się doskonale. W Le passe gramy na czas w Weykick musimy strzelić jak najwięcej goli.

Dla fanów podróżowania.
Masz dziecko które kocha podróże, mapy, nowe miejsca? Zróbmy urodziny dla podróżnika. Zagramy w indyjski Carrom, holenderskie Sjoelen i szkocki Curling. Do tego tematyczne jedzonko i mamy przepis na udane urodziny.

Dla małych bystrzaków.
Chodzący geniusz, mega mózg, bystrzak tak mówią o twoim dziecku? Idealne będą gry logiczne. Zagramy w Dingo disc i Malefiz. Ułożymy Jengę XXL i drużynowy Tangram. Rozwiążemy zagadkę Mastermind i zmierzymy się heksagonalnym domino.

Dla nastolatków.
Czas leci, twoje dziecko już nie jest maluchem tylko nastolatkiem pełną parą. Pewnie już sam wybiera sobie urodzinowe rozrywki. Możesz mu pokazać, że z Hockiklocki może wraz z przyjaciółmi zagrać w bilard ale nie zwykły bilard tylko bilard marynarski czyli Novuss. Doskonała a jeszcze mało popularna w Polsce rozrywka sprawdzi się doskonale. Stół zmieści się w każdym salonie (kwadrat o wymiarach 100cmx100cm).

Dla dorosłych.
Hockiklocki są też dla dorosłych. Jeśli chcesz sobie przypomnieć jak to było być dzieckiem. Jak chcesz rozkręcić imprezę. Jak chcesz żeby nieznani sobie ludzie szybko się poznali. Jak chcesz z okazji urodzin spróbować czegoś nowego to wypróbuj Hockiklocki. Dorośli uwielbiają grać w Dingo Disc, Bilard holenderski, Puk luk, Carrom i Novuss. Wielbiciele gry w kości mogą też zagrać w Yatzy. 

Zapraszam 🙂
Sprawdż co słychac na naszym Facebooku i Instagramie.

Nowość 2024.
To będzie pierwszy sezon w którym wysyłamy gry!
Teraz wszystkie pary  mogą wynająć gry na wesele!