fbpx
HockiKlocki-logo-kolorowe

gry dla całej rodziny

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informuję, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ewa Góra-Zastawny prowadząca działalność gospodarczą pod firmą EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEiDG), NIP: 8722082520, REGON: 122938766; Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wykonania przez firmę EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI  usług na Pani/Pana rzecz; Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty świadczące usługę obsługi systemów i oprogramowania informatycznego Administratora, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa (w tym organy administracji publicznej), a także upoważnieni współpracownicy firmy EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI, jeżeli ich usługi będą niezbędne do wykonania na Pani/Pana rzecz usługi; Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wygaśnięcia roszczeń o charakterze podatkowym lub cywilnoprawnym, a w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie materiałów marketingowych i promocyjnych – przez okres 10 lat; Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych – przy uwzględnieniu ograniczeń wynikających z RODO, w szczególności z art. 17 ust. 3 RODO, Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy.

Follow Us
  /  Bez kategorii   /  20 zabaw dla dzieci.
20 zabaw dla dzieci.

20 zabaw dla dzieci.

Dziwne czasy nastały. Koronawirus na świecie, Koronawirus w Krakowie a w wielu domach Panika. Bo co tu robić z dziećmi przez czternaście dni. Oto 20 zabaw dla dzieci.
Zdajemy sobie sprawę, że wielu rodziców mimo przerwy w funkcjonowaniu szkoły czy przedszkola nadal musi pracować, pracuje zdalnie lub łapie zlecenia online żeby było z czego rachunki popłacić ale jeśli masz więcej czasu i dzieci na pokładzie to czytaj dalej.

Czas z rodzicami.


Oczywiste oczywistości, czyli co możesz zrobić z dziećmi aby odegnać nudę:
– ugotujcie coś razem od podstaw, burgery, makaron, granolę, sushi czy bułeczki bao, coś na co zawsze brakuje wam czasu
– zróbcie ciastolinę, masę solną lub ciecz newtonowską, internet jest pełen przepisów
– zagrajcie w planszówki, na pewno macie ich cały zapas
– narysujcie własną grę planszową w tematyce jaka jest najbliższa sercu waszej pociechy
– oglądnijcie razem film familijny i porozmawiajcie o nim
– zagrajcie w grę komputerową
– nakręćcie kilka filmów boomerangiem, dzieci to lubią
– poćwiczcie, zróbcie tor przeszkód albo poskaczcie na skakance

Zabawy z rodzeństwem.

Co wasza pociech może robić sama lub z rodzeństwem
– poczytać, a jeśli nie lubi czytać poprzewalać się na łóżku słuchając storytela
– zrobić w Paintcie wirtualną kartkę dla dziadków i przesłać im mailem
– wypełnić pamiętnik
– nagrać opowiadanie na dyktafon a potem je przepisać, niech to będzie początek jego książki, a jeśli jeszcze nie umie pisać niech namaluje ilustrację do opowiadania.
– rysować, malować
– budować budowle z klocków lego
– układać puzzle

Zabawy które przygotuje dziecko a Ty się pobawisz.

Zabawy w których będziesz potrzebny dopiero na ostatnim etapie, co da Ci chwilę na ogarnięcie kilku maili.


kapsle. Przygotowanie leży w twoim zakresie, czyli musisz wypić kilka napoi które posiadają kapsel, zerknij czy kupiłeś coś takiego na czas kwarantanny. Przygotowane kapsle dziecko musi ozdobić, czyli wyciąć kółka na których coś namaluje, flagi, zwierzątka, figury.. i powklejać do środka. A potem na płytkach w kuchni nakleić tor z taśmy klejącej, taśmy do malowania lub czegoś podobnego. Jeśli twoja pociech lubi zabawy twórcze może też namalować tor na kartonie lub dużej kartce i ponaklejać przeszkody. Potem pozostaje zagrać kilka partii.

domowe podchody. Dziecko bierze 10 przedmiotów i chowa je po domu, potem musi narysować mapę i zaznaczyć gdzie są przedmioty. Tobie pozostaje je znaleźć.

szukanie z karteczkami. Inna wersja podchodów. Na 10 karteczkach dziecko zapisuje wierszyki mówiące o tym gdzie jest schowana każda kolejna karteczka. Tobie pozostaje je znaleźć i zachwycać się pomysłowością młodego człowieka.

Jak macie w domu sprzęty sportowe to możecie jak my zagrać na stole w ping ponga, na korytarzu w balonowego tenisa albo poskakać na piłkach.
Zawsze też możecie pożyczyć Hockiklocki.

Zdrowia i powodzenia.

Daj znać która z 20 zabaw dla dzieci przypadła Ci do gustu.

Post a Comment

Nowość 2024.
To będzie pierwszy sezon w którym wysyłamy gry!
Teraz wszystkie pary  mogą wynająć gry na wesele!