fbpx
HockiKlocki-logo-kolorowe

gry dla całej rodziny

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informuję, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ewa Góra-Zastawny prowadząca działalność gospodarczą pod firmą EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEiDG), NIP: 8722082520, REGON: 122938766; Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wykonania przez firmę EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI  usług na Pani/Pana rzecz; Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty świadczące usługę obsługi systemów i oprogramowania informatycznego Administratora, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa (w tym organy administracji publicznej), a także upoważnieni współpracownicy firmy EWA GÓRA-ZASTAWNY HOCKIKLOCKI, jeżeli ich usługi będą niezbędne do wykonania na Pani/Pana rzecz usługi; Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wygaśnięcia roszczeń o charakterze podatkowym lub cywilnoprawnym, a w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie materiałów marketingowych i promocyjnych – przez okres 10 lat; Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych – przy uwzględnieniu ograniczeń wynikających z RODO, w szczególności z art. 17 ust. 3 RODO, Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy.

Follow Us
  /  Gry   /  Urodziny w plenerze

Urodziny w plenerze

Mieszkasz w Krakowie lub okolicach i twoje dziecko lub ty niebawem macie urodziny?
W kilku najbliższych wpisach przeczytacie jakie gry sprawdzą się na urodziny w plenerze, jakie w małym mieszkaniu, jakie dla dzieci a jakie dla dorosłych. 

Jak wybrać Hockiklocki na urodziny w terenie?

Urodziny w terenie.
Masz dom z ogrodem, mieszkanie z ogródkiem, ulubiony park, a może wolisz plażę na Bagrach. W każdym z tych miejsc możemy zorganizować dla Ciebie plenerowe urodziny lub wypożyczyć Ci gry a ty zajmiesz się organizacją.

W terenie świetnie sprawdzają się duże gry.

Jenga XXL na urodziny w parku

Jenga XXL. Wielka wieża z 60 klocków. Dodatkowo z kolorową kostką która mówi nam który element należy wyciągnąć z wieży. Dodatkowe utrudnienie ale i dodatkowe emocje. Gramy aż do wywrócenia wieży. Idealna gra dla architekta lub małych konstruktorów.

Yeu du gruyere

Yeu du gruyere, ser gruyer inaczej zwany tablicą sprawności. Tablica dziurawa jak szwajcarski ser. Naszym zadaniem jest przetransportowanie kulki z dołu planszy do góry nie gubiąc jej w żadnej dziurce. Gra dla jednej osoby, dla dwóch osób, lub dla trzech. W wersji dla 3 jedna z osób jest przewodnikiem a dwie mają zawiązane oczy i słuchają podpowiedzi przewodnika. Jeśl to urodziny dla dorosłych to do sera nie może zabraknąć wina

Ladder golf

Lader golf. W drabinowego golfa możemy grać samodzielnie lub parami. Gra polega na rzucaniu bolami (połączonymi sznurkiem piłeczkami, tradycyjnie golfowymi, u nas drewnianymi ) na ramkę z trzema szczeblami. W zależności od szczebla, na którym zaczepiła się bola, gracz otrzymuje różną liczbę punktów. Celem gry jest zdobycie 21 punktów. Wersja ekonomiczna ekskluzywnego sportu dająca rónie dużo frajdy.

Cornhole i Bean Bag

Cornhole i Bean Bag to gry w których liczy się celność. Do dziury w pochyłej desce musimy wrzucić woreczek. Za trafienie w otwór otrzymujemy 3 punkty a za trafienie na deskę 1 punkt. Nawet małe dzieci świetnie sobie radzą z tą grą.

Quoits na urodziny w plenerze

Quoits inaczej nazywany Ring Toss. Gra w której rzucamy obręczami z liny na paliki o określonej wartości liczbowej. Wydaje się bardzo prosta ale wcale taka nie jest. Idealna dla osób w każdym wieku. W naszej rodzinie prababcia Henia jest mistrzem. Pamiętajcie tylko że dzieci rzucają z bliższej odległości niż dorośli.

Sjoelen sprawdzi się na imprezie w terenie

Sjoelen czyli bilard holenderski podoba się wszystkim niezależnie od wieku. Drewniane krążki suwamy po desce aby trafić do bramek o określonej punktacji. Jeden, dwa, trzy i cztery lub w bonusie za trafienie do wszystkich bramek 20 punktów.

Connect four

Connect four czyli cztery w rzędzie. W tą grę gramy w dwie osoby lub dwoma drużynami. Wygrywa ten kto pierwszy ułoży 4 krążki w swoim kolorze w jednym rzędzie. Takie rozbudowane kółko i krzyżyk. Jedna gra wielkoformatowa i dwie duże do grania na kocu. Nawet maluchy potrafią „zagrać” segregując kolory. Zdecydowanie sprawdza się na imprezie urodzinowej w plenerze..

Na kocyku zagrasz też w Yatzy XL inaczej nazywane Yahtzee. Celem grających w Yatzy jest uzbieranie jak największej liczby punktów, które przyznawane są za różne kombinacje oczek. Gdy tabela wyników jest zapełniona, punkty są podliczane, a gracz z ich największą liczbą zostaje zwycięzcą. Na pewno kiedyś graliście w kości. Dzięki tabelom na wyniki spokojnie poradzą sobie już 5 latki.

Mikado czyli bierki giganty też sprawdzą się w każdym wieku. Rozsypujemy je na trawie i zbieramy tak aby nie poruszyć pozostałych. Na koniec podliczamy punkty. Seniorzy mogą preferować inne gry bo w tej trzeba się poschylać.
Możecie również wybrać Molkyy lub Kubb. Molkyy to prosta gra przypominająca kręgle na trawie a Kubb zwany plenerowa grą wikingów jest trochę bardziej skomplikowaną wersją wywracania drewnianych klocków.

Wybór jest duuuży. Od waszego temperamentu i oczekiwań zależy co wybierzecie na swoje urodziny w plenerze. Jeśli będziecie mieć jakieś wątpliwości zawsze możecie do mnie napisać lub zadzwonić.Nowość 2024.
To będzie pierwszy sezon w którym wysyłamy gry!
Teraz wszystkie pary  mogą wynająć gry na wesele!